TOSYALI ONLINE

Tosyali Cezayir, Oran'a birkaç kilometre uzaklıkta çelik endüstrisinin bir mücevheridir. 2013 yılında devreye alınmaya başlanan mega kompleks, Cezayir endüstrisin de önemli bir yer tutmaktadır. Tam entegre Tosyali Cezayir çelik kompleksi, son teknoloji birimleri, yönetimsel verimliliği ve ürünlerinin kalitesi sayesinde Cezayir endüstrisinin bir mücevheridir.

TEKNOLOJİNİN KESİMİNDE ENTEGRE ÜRETİM ÜNİTELERİ

ÜRETİMORTA DÜZEY


YARDIMCI

Müşterilerimiz, Cezayir KOBİ'leri ve İhracat

Ürünlerimiz 2018'den beri Cezayir inşaat pazarına, filmaşin dönüşümü, hidrokarbonların yönlendirilmesine ve uluslararası ihracata yöneliktir. 

Tam Entegre Kompleks

Kompleksimizin yüksek entegrasyon seviyesi, demir cevheri üretim sürecini teslimata hazır bitmiş ürüne kadar kapsamamıza izin veriyor.

4 Milyon m²

Tosyali Cezayir Demir ve Çelik kompleksi, Cezayir'in en büyük ikinci şehri Oran'ın 40 km doğusunda Bethioua'da yer almaktadır. Kompleks 4 milyon metrekareyi kaplamaktadır. Ülkenin en büyüklerinden biridir.

Cezayir Pazarının% 70'i

Üretimimiz, Cezayir pazarındaki inşaat malzemeleri pazarının% 70'ini kapsıyor ve bu, gelişimi için gerekli. Bu kendi kendine yeterlilik, bu malzemelerin ithalatını kaldırarak ve ürünleri yurtdışına ihraç ederek büyük bir para ekonomisine izin verir.

4.000 Çalışan

Tosyali Cezayir, verimli çalışma ve yönetim tekniklerinde çalışanlar tarafından Cezayir'in endüstriyel gelişimine katkıda bulunuyor. Beceri aktarımı, mega projenin ayrılmaz bir parçasıdır.

Yüksek Üretkenlik ve İleri Teknolojiler

Geliştirilen son teknoloji ürünleri ve tesisleri sayesinde, Tosyali Cezayir kompleksi Cezayir pazarında rakipsizdir ve sürekli tedariği garanti etmektedir.