Kurumsal / Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı


Saygıdeğer Cezayirliler,

 

Cezayir gururlu, mücadeleci, onurlu, istekli, çalışkan, inançlı bir ülke. Tüm bu özellikleri onu önümüzdeki yıllarda yükselen ülkelerden biri yapacak. Cezayir’in genç nüfusu ve sahip olduğu doğal kaynakları düşündüğümüzde, bu; hiç de şaşırılacak bir durum değil. Tosçelik Algeria da 61 yıllık demir ve çelik deneyimi ile; Cezayir’in yükselme, büyüme, gelişme sürecinde yerini almış durumda.

 

Yıllık 1 milyon 200 bin tonluk demir çelik üretim kapasitesine sahip Tosyalı Algerie’nin;  Cezayir’e en büyük katkısı ise ülkenin demir çelikte dışarıya olan bağımlılığını azaltacak olması. Ayrıca Tosçelik Algeria; yılda 1 milyon 400 bin ton hurda demiri işleyecek olan fabrikasında Cezayir’in tüm demir çelik hurdasını değerlendirip ülke ekonomisine kazandırıyor.

 

Tosçelik Algeria; her türlü boyutta inşaat demirini; son teknolojiyi kullanarak, yüksek kalitede üretiyor ve zaman kaybı olmadan kullanıcılarına ulaştırıyor. Bunların hepsinin Cezayir’de yapılıyor olması; Cezayir’in ithalatta elini rahatlatırken, piyasada ekonomik fiyatlar içinde rekabet ortamının artmasına ve fiyatlandırmalarda büyük avantaj yaratılmasını sağlıyor.

 

Çevre korumasında son derece duyarlı olan Tosçelik Algeria; Cezayir ve Avrupa Birliği standartlarının da ötesine geçerek; çevre kirliliğini en az düzeylere indirmiş durumda.

 

Tosçelik Algeria; hiç kuşkunuz olmasın ki Cezayir’e her türlü katkıyı yapabilmek için çalışacak. Fabrikanın yapımında 2000 kişi çalışırken, üretimin başlamasıyla 1000 kişiye istihdam sağlandı. Fabrikanın etkilediği dolaylı istihdam ise 6000 kişiyi geçmekte.

 

Tosçelik Algeria olarak biz; Cezayir’e kalıcı olmaya geldik. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz, sizin heyecanlarınız bizim heyecanlarımızdır. Söylemekten de gurur duyuyoruz ki; Biz Cezayir’in demirini üretiyoruz.


FUAT TOSYALI
TOSYALI HOLDİNG
YÖNETİM KURULU BAŞKANI